local_shippingDarmowa dostawa już od 100 zł
local_playMożliwość zwrotu do 30 dni
directions_runSzybka dostawa
thumb_up_altMożliwość darmowego grawerunku
thumb_up_altPersonalizowana dedykacja na prezent

 

Spersonalizuj swoją bransoletkę w 3 krokach

Krok pierwszy - wybierz bransoletkę

Pamiętaj - określone bransoletki pasują do określonych charmsów i przywieszek.

Standardowe bransoletki

O splocie wężykowym lub sztywne - bangle. Wśród nich należy wyróżnić: bransoletki mesh, bransoletki sztywne (bangle), bransoletki sztywne otwarte – typu open, bransoletki ściągane – o regulowanym rozmiarze, bransoletki skórzane i sznurkowe, bransoletki z zapięciem w kształcie kłódki, bransoletki typu żmijka (najbardziej popularne z delikatnym wężykiem i różnorodnymi zapięciami). Pasuje do nich większość charmsów, separatorów, łańcuszków zabezpieczających itd. z okrągłym otworem o średnicy około 4,5mm. Jest to bardzo popularna grupa biżuterii.

Bransoletki o wąskim przekroju

Sztywne, kulkowe oraz typu żmijka ze spotem o niedużym przekroju, do których pasują mniejsze koraliki, z mniejszą wlotką.

Bransoletki płaskie

Typu mesh o splocie bismark – pasują do nich klipsy zapinane płaskie.

Krok drugi - wybierz charmsy i zawieszki

spersonalizuj bransoletkę charmsami i elementami wiszącymi.

Spersonalizuj bransoletkę charmsami i elementami wiszącymi

Każdą bransoletkę modułową można przyozdobić dowolnie wybranymi przez siebie charmsami. Każdy koralik może symbolizować ważne wydarzenie w życiu lub być prezentem na wyjątkową okazję. Podstawowym elementem zdobiącym bransoletkę jest charms. Owe beadsy przybierają różne kształty – serca, kuli, gwiazdki, symboli, postaci, zwierząt itp. Występują w naszym sklepie głównie wykonane ze srebra najwyższej próby 925 oraz złota 585. Są także charmsy pozłacane lub srebro łączone ze złotem 14-karatowym. Charmsy dostępne w naszej ofercie są zdobione różnymi kamieniami – od cyrkonii sześciennych do wartościowych naturalnych kamieni szlachetnych. Dostępne są fasetowane kamienie, fasetki ze szkła murano (murano glass), srebrne polerowane i oksydowane koraliki i wiele innych. Każdy znajdzie coś co pasuje do swojego charakteru i stylu.

Drugą grupą charmsów są zawieszki – elementy wiszące, posiadające nabite cyrkonie sześcienne lub zdobione różnymi motywami uchwyty do których przywieszone są kształty symbolizujące różne uczucia, znaki lub elementy życia codziennego. W ofercie szeroki wybór błyszczących zawieszek jak także kolorowych, ręcznie emaliowanych. Dostępne zawieszki z chwostami, łapacze snów i wiele innych.

Krok trzeci - dodaj klipsy, separatory i łańcuszek zabezpieczający

dodaj separatory i stopery aby podzielić bransoletkę i zabezpiecz ją łańcuszkiem zabezpieczającym.

Kolejną grupą, którą należy wyróżnić są separatory i stopery. Charmsy i zawieszki na bransoletce modułowej mogą zostać rozdzielone przez separatory. Osobom, które lubią uporządkowane i symetryczne rzeczy pomocne będą właśnie separatory. Separator używany jest do uzyskania własnej kompozycji i oddzielenia charmsa na bransoletce. Dzięki temu bransoletka prezentuje się bardziej elegancko i estetycznie. Stopery do bransoletek modułowych są to mniejsze koraliki, które posiadają silikonową gumkę w środku. Umożliwiają one zatrzymanie charmsa w żądanej pozycji na bransoletce.

Aby zabezpieczyć swoją bransoletkę oraz charmsy przed zgubieniem warto zaopatrzyć się w łańcuszek zabezpieczający. Uniemożliwia on, po otwarciu się zapięcia bransoletki, zsunięcia się jej z dłoni, a tym samym zgubienia jej i charmsów na niej zawieszonych. Ułatwia on także codzienne zapinanie bransoletki. Jest dodatkową ozdobą dostępną w różnych odsłonach na naszej witrynie. Po nakręceniu łańcuszka zabezpieczającego na specjalne gwinty na bransoletce zapewnia bezpieczeństwo i ma dodatkowy walor – wzbogaca o kolejny niezwykły element bransoletkę modułową.

Ostatnią grupą charmsów stanowią klipsy. Nasze srebrne klipsy umieszcza się na bransoletce na specjalnych gwintach. Każdy klips, w przeciwieństwie do nawlekanego charmsa, zapina się na bransoletce wygodnym kliknięciem. Klips łatwo się odpina i zdejmuje, a w jego miejsce można przypiąć inny, pasujący bardziej do danego nastroju czy stylizacji. Klipsy te mogą służyć jako kompozycja lub utrzymywać charmsy w pożądanym miejscu na bransoletce modułowej.