local_shippingDarmowa dostawa już od 100 zł
local_playMożliwość zwrotu do 30 dni
directions_runSzybka dostawa
thumb_up_altMożliwość darmowego grawerunku
thumb_up_altPersonalizowana dedykacja na prezent

 

Zestawianie bransoletek - bransoletka modułowa

Wybór bransoletki:

Baza na charmsy to pierwszy krok w komponowaniu bransoletki modułowej. Istnieją różne rodzaje materiałów, z których są wykonane - złoto, srebro, skóra naturalna, metale łączone - srebro i złoto, skóra i srebro itp. Należy najpierw wybrać, który z nich będzie najlepiej pasował do Twojego stylu i wziąć pod uwagę różne właściwości materiałów - np. bransoletka skórzana jest bardzo wygodna, miękka, a złota bransoleta jest bardzo elegancka i gustowna.

Istnieją także różne rodzaje splotów bransoletek modułowych. Należy tu przede wszystkim wyróżnić bransoletki na charmsy o standardowym otworze ok 4,5mm: splot wężykowy - delikatny, najbardziej popularny giętki splot o wyglądzie przypominającym "żmijkę", istnieje także bransoletka sztywna, typu bangle z pełnego odlewu srebra. Dostępne są także bardzo eleganckie płaskie bransoletki mesh - ze splotem typu bismark na płaskie charmsy. w ofercie naszego sklepu można także znaleźć bransoletki o splocie kulkowym, typu żmijka i sztywne o cienkim przekroju - na małe charmsy - pasujące przykładowo do bransoletek marki Pandora z serii Essence Collection.

Przy wyborze bransoletki ważnym elementem jest także wybór zapięcia - mnogość zdobień (kamieni, wzorów, kształtów) sprawiają, że wybór nie jest łatwy. Bardzo dużą popularnością cieszą się bransoletki modułowe z zapięciem w kształcie serca - z uniwersalnym motywem miłości, jak także klasyczne zapięcia w formie kulki czy baryłki. Dostępne są jednak także wyszukane, nowoczesne i designerskie wzory z gwiazdkami, kwiatkami, otwarte - typu open, ściągane - o regulowanym rozmiarze za pomocą kulki ze stoperem.

Jeżeli już bransoletka została wybrana:

Można przejść do następnego kroku - ubrania jej w pasujące dla siebie najbardziej charmsy. Koraliki te pełnia funkcję ozdobną ale także przypominają ważne momenty w życiu każdej z kobiet. Wśród charmsów dostępnych w naszym sklepie można znaleźć tysiące modeli z motywami miłości, kwiatowym - roślinnym, zwierzęcym itd. Zdobione są one pięknymi kamieniami - cyrkoniami, kamieniami naturalnymi, złoceniami, oksydowaniami czy ręcznie wykonanymi emaliami. Dostępne są także charmsy z różnych metali - srebra 925, złota 585 ect. Metale i wzory można ze sobą dowolnie komponować. Mnogość motywów (skrzydła, owoce, litery, kluczyki itd.) sprawia, że każda bransoletka będzie unikatowa i będzie prezentowała styl noszącej jej osoby.

Wśród charmsów należy wyróżnić zwykłe charmsy w formie serc, kulek, gwiazdek itd.. Dostępne są także klipsy, dzięki którym można podzielić swoją bransoletkę na części aby wyglądała estetycznie i harmonijnie. Istnieją także zawieszki, które włożone na bransoletkę pięknie opadają i uzupełniają kompozycję. Posiadamy także gamę charmsów personalizowanych - ze zdjęciem lub grawerowanych. Dodatkowo zwrócić uwagę można na takie elementy jak stopery, które dzięki silikonowej wkładce umożliwiają założenie koralika w żądanej pozycji na bransoletce. Charmsy i zawieszki na bransoletce modułowej mogą zostać rozdzielone przez separatory. Osobom, które lubią uporządkowane i symetryczne rzeczy pomocne będą właśnie separatory. Separator używany jest do uzyskania własnej kompozycji i oddzielenia charmsa na bransoletce. Dzięki temu bransoletka prezentuje się bardziej elegancko i estetycznie. Na koniec warto zabezpieczyć swoją bransoletkę przed zgubieniem. Większość z bransoletek modułowych posiada gwinty, na które nakręca się tak zwane łańcuszki zabezpieczające - chronią one noszone charmsy i bransoletkę przed zgubieniem. Pomocnym w skompletowaniu wymarzonej bransoletki będzie poniższy schemat.

Zestawianie bransoletek - komplet

Wybierz swoją bransoletkę na charmsy

Różne style i metale spośród których możesz wybierać: srebrne, złote, pozłacane, z kamieniami, jak i bez, sztywne, typu żmijka i wiele więcej.

po więcej informacji na temat bransoletek zapraszamy tutaj: "Tabela rozmiarów bransoletek" oraz "Wybierz bransoletkę"

bransoletka żmijka
skórzana bransoletka - baza na charmsy ze srebrnym zapieciem
bransoletka mesh modułowa płaska srebrna
bransoletka sztywna open bangle srebro 925

Wybierz klipsy według swojego uznania

Klipsy dzielą bransoletkę na części. Nada jej to odpowiedniej estetyki oraz harmonii.

Klips do bransoletki 1
Klips do bransoletki 2
Klips do bransoletki 3
Klips do bransoletki 4

Dobierz charmsy które przykuły Twoją uwagę

Bransoletkę można przyozdobić w charmsy i zawieszki. Masz tysiące możliwości do rozbudowy. Możesz je dodawać z upływem czasu lub podmieniać.

Klips do bransoletki 1
Klips do bransoletki 2
Klips do bransoletki 3
Klips do bransoletki 4

Pamiętaj: do bransoletek płaskich typu mesh - bismark pasują tylko płaskie charmsy

Zabezpiecz bransoletkę przed zgubieniem

Zabezpieczenie również może być piękne; dobierz je według swojego gustu. Dzięki łańcuszkowi zabezpieczającemu nigdy nie zgubisz bransoletki ani ukochanych charmsów.

Zabezpiecz bransoletkę przed zgubieniem 1
Zabezpiecz bransoletkę przed zgubieniem 2
Zabezpiecz bransoletkę przed zgubieniem 3
Zabezpiecz bransoletkę przed zgubieniem 4

Czas na finał!

Twój zestaw charmsów jest już gotowy? Zamów go i otrzymaj moc wspaniałych gratisów od silvercharm

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: "Gratisy"

Zabezpiecz bransoletkę przed zgubieniem 4
Zabezpiecz bransoletkę przed zgubieniem 4
Zabezpiecz bransoletkę przed zgubieniem 4