SILVERCHARM - biżuteria srebrna i złota - bransoletki modułowe, charmsy, pierścionki, kolczyki - sklep online.

Nasza firma FILIP PILARCZYK PHU DYWANIK, GALERIA DYWANÓW S.C., SILVER-CHARM Spółka Cywilna Ewa Korzeniowska, Filip Pilarczyk istnieje od 2004 r. Spólka Silver-charm została założony w 2019 r., z myślą o wszystkich tych klientach, którzy szukają niepowtarzalnej biżuterii w przystępnych cenach. Każdy produkt, który trafia do naszego sklepu jest przez nas osobiście wybierany, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów. Zajmujemy się sprzedażą: Dywanów wełnianych pochodzących z Indii, Chin, Maroko, Iranu oraz Turcji jak również biżuterii srebrnej i złotej, wyrobem drewnianych mebli i wiele innych.

Wraz z rosnącym sprzedażą biżuterii srebrnej i złotej został uruchomiony sklep internetowy silvercharm.pl

Obecnie w stałej ofercie, na magazynie posiadamy od ręki ponad 1000 wzorów charmsów - zawieszek do bransoletek, wiele wzorów modnych bransoletek modułowych, setki kolczyków oraz pierścionków. Swój asortyment powiększamy ciągle o nowe wzory. Zachęcamy do częstego odwiedzenia sklepu internetowego w celu zapoznawania się z aktualną ofertą, jak także okazjonalnym promocjom.

W ofercie sklepu znajdują się między innymi oryginalne wyroby ze srebra (próby 0,925), złote (14-karatowe i 18-karatowe), pozłacane:

1. Charmsy do bransoletek modułowych,

2. Zawieszki do bransoletek modułowych i przywieszki do łańcuszków,

3. Klipsy do bransoletek,

4. Charmsy do medalionów,

5. Łańcuszki zabezpieczające do bransoletek modułowych,

6. Stopery oraz separatory do bransoletek modułowych,

7. Bransoletki modułowe (srebrne, złote, skórzane oraz pozłacane),

8. Naszyjniki (kolie i medaliony),

9. Pierścionki klasyczne i do łączenia,

10. Kolczyki (wiszące i sztyfty).