local_shippingDarmowa dostawa już od 100 zł
local_playMożliwość zwrotu do 30 dni
directions_runSzybka dostawa
thumb_up_altMożliwość darmowego grawerunku
thumb_up_altPersonalizowana dedykacja na prezent

 

SILVERCHARM - biżuteria srebrna i złota - bransoletki modułowe, charmsy, pierścionki, kolczyki - sklep online.

Nasza firma FILIP PILARCZYK PHU DYWANIK, GALERIA DYWANÓW S.C., SILVER-CHARM Spółka Cywilna Ewa Korzeniowska, Filip Pilarczyk istnieje od 2004 r. Spólka Silver-charm została założony w 2019 r., z myślą o wszystkich tych klientach, którzy szukają niepowtarzalnej biżuterii w przystępnych cenach. Każdy produkt, który trafia do naszego sklepu jest przez nas projektowany, wytwarzany lub wybierany, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów. Zajmujemy się sprzedażą: Dywanów wełnianych pochodzących z Indii, Chin, Maroko, Iranu oraz Turcji jak również biżuterii srebrnej i złotej, wyrobem drewnianych mebli i wiele innych.

Wraz z rosnącym sprzedażą biżuterii srebrnej i złotej został uruchomiony sklep internetowy silvercharm.pl

Obecnie w stałej ofercie, na magazynie posiadamy od ręki ponad 1000 wzorów charmsów - zawieszek do bransoletek, wiele wzorów modnych bransoletek modułowych, setki kolczyków oraz pierścionków. Swój asortyment powiększamy ciągle o nowe wzory. Zachęcamy do częstego odwiedzenia sklepu internetowego w celu zapoznawania się z aktualną ofertą, jak także okazjonalnym promocjom.

W ofercie sklepu znajdują się między innymi oryginalne wyroby ze srebra (próby 0,925), złote (14-karatowe i 18-karatowe), pozłacane:

1. Charmsy do bransoletek modułowych,

2. Zawieszki do bransoletek modułowych i przywieszki do łańcuszków,

3. Klipsy do bransoletek,

4. Charmsy do medalionów,

5. Łańcuszki zabezpieczające do bransoletek modułowych,

6. Stopery oraz separatory do bransoletek modułowych,

7. Bransoletki modułowe (srebrne, złote, skórzane oraz pozłacane),

8. Naszyjniki (kolie i medaliony),

9. Pierścionki klasyczne i do łączenia,

10. Kolczyki (wiszące i sztyfty).

W ofercie autorska biżuteria personalizowana - z grawerem, zdjęciem, dedykacją itp. Posiadamy szeroki asortyment personalizowanych charmsów, naszyjników, sygnetów itd.

Informacja prawna:

Wyroby z metali szlachetnych (palladu, platyny, srebra oraz złota) wprowadzane do obrotu przez naszą firmę Silver Charm, P.H.U. Dywanik, Filip Pilarczyk są sprawdzane i znakowane zgodnie z Ustawą z dnia 1 kwietnia 2011 roku Prawo Probiercze, Dz. U. 2011 Nr 92 poz. 529. Produkty wytwarzane i importowane przez naszą firmę sygnowane są znakiem imiennym z numerem ewidencyjnym 13 449. Zgodnie z niniejszą ustawą (art. 6, ust. 1, pkt. 1) nie są objęte cechami i znakami probierczymi wyroby, w których masa części wykonanych ze stopu metali szlachetnych jest mniejsza niż:

a) 1 gram – dla stopów platyny,

b) 1 gram –dla stopów złota,

c) 5 gramów –dla stopów srebra.

znak imienny Silver Charm, P.H.U. Dywanik, Filip Pilarczyk