Charms personalizowany z drzewem życia
Miłość i rodzina to popularne obecnie motywy znajdujące się na biżuterii. Tym razem zapraszamy do obejrzenia projektu realizacji charmsa gładkiego z sercem i miejscem na grawer. Charms do bransoletki został wykonany zgodnie z życzeniem klienta z Krakowa i posiada grawerunek drzewa życia wraz z datą symbolizującą rocznicę ślubu.
Więcej
Komplet złotej, 14-karatowej biżuterii z dedykacją
Nasze produkty często towarzyszą najważniejszym chwilom w życiu Klientów. Oferujemy ją z najwyższej próby srebra 925 i złota próby 585 o najwyższym standardzie wykonania. W tym przypadku zamówiony został komplet biżuterii złotej 14-karatowej z naturalnymi kamieniami oraz dedykacją na urodziny. Łańcuszek z przywieszką - złotym sercem w kolorze rose gold, zdobionym naturalnymi kamieniami szlachetnymi - diamentami oraz niebieskim topazem Sky Blue zo
Więcej
Charms z okazji dziecka do bransoletki typu moments
Połączenie praktyki jubilerskiej z projektowaniem produktu umożliwiło stworzenie wyjątkowej biżuterii. Tradycyjne, manualne metody pracy, uzupełnione o najnowocześniejsze technologie i oprogramowanie, pozwalają nam na stworzenie biżuterii personalizowanej na potrzeby klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami - przykładowymi realizacjami stworzonymi w naszej pracowni.
Więcej