local_shippingDarmowa dostawa już od 100 zł
local_playMożliwość zwrotu do 30 dni
directions_runSzybka dostawa
thumb_up_altMożliwość darmowego grawerunku
thumb_up_altPersonalizowana dedykacja na prezent

 

Sublimacja - druk na pudełku prezentowym

Dedykacja pudełka

Dodatkową opcją przy zakupie biżuterii jest spersonalizowanie pudełeczka prezentowego za pomocą druku sublimacyjnego. Wieczko pudełeczka z zewnątrz oraz metalowa (aluminiowa) tabliczka personalizowana jest za pomocą kolorowego druku sublimacyjnego . Projekt wykonany jest indywidualnie, przyjmujemy także projekty wykonane przez klientów. Po zakupie prosimy o nadesłanie e-mailem informacji dotyczących treści, które mają się znaleźć na tabliczce, a które na wieczku (np. znak serca, nieskończoności, zdjęcie, tekst itp.) - wszystko do uzgodnienia. W przypadku gdy informacje zaraz po zakupie nie zostaną nadesłane, to wysyłamy pudełko bez dedykacji..

Możliwa jest również zamiana tabliczki na grawerowaną metodą laserową.

Oryginalne małe pudełko na kolczyki, pierścionek, charmsy i inną biżuterię lub duże z kominem na bransoletkę lub z poduszka na naszyjnik (do wyboru) z twoim nadrukiem. Pudełko posiada automatyczne domkniecie, które zapewni długotrwały blask biżuterii - ciemne, dość szczelne pudełko zapobiega utlenianiu się srebra i złota.

Idealny pomysł na prezent - dedykacja na ślub, chrzest, urodziny i inne okazje.

Widok pudełka i personalizacji metodą sublimacji:

tabliczka z grawerem

Wybór ikony do sublimacji:

ikony do sublimacji

Personalizacja wewnątrz i na zewnątrz - metoda druku sublimacyjnego.

Poniżej przedstawiamy przykładowe pomysły na personalizację pudełka w środku za pomocą tabliczki oraz na zewnątrz na wieczku.

druk sublimacyjny na pudełku na biżuterię prezent
sublimacja na pudełku prezentowym
pudełko silver charm
tabliczka z nadrukiem sublimacyjnym
pudełko personalizowane z kolorowym grawerem

Personalizacja wewnątrz grawerowana laserowo:

tabliczka z dedykacją

Wybór ikony do grawerunku:

Przykładowe ikony jakie możemy umieścić na tabliczce prezentujemy poniżej. Prosimy o wybranie numeru po zakupie w wiadomości. Jeśli nie zostanie podana informacja co do grafiki zostanie umieszczony sam tekst zgodnie z zamówieniem.

Wybór czcionki na tabliczkę

Możliwe do wyboru są następujące czcionki - w e-mailu po zakupie prosimy o wybór czcionki. W razie braku wyboru czcionki zostanie użyta klasyczna czcionka Arial.

grawerowanie na tabliczce

Wybór tabliczki

Po zakupie prosimy o dokonanie wyboru koloru tabliczki - dostępne są blaszki w następujących kolorach (w razie braku wyboru wysyłane losowo, w razie braku na stanie zastrzegamy sobie możliwość zmiany koloru).

  1. Z lewej strony: tabliczki do grawerowania: kolory czarny matowy - srebrny po wygrawerowaniu, srebrny matowy - czarny po wygrawerowaniu, złoty matowy czarny po wygrawerowaniu.
  2. Z prawej strony: tabliczki do druku sublimacyjnego kolor: srebrny perłowy, biały z połyskiem, złoty metalowy (biały polecany ze względu na lepsze odwzorowanie kolorów).
Grawerowanie tabliczki oraz drukowane

Przykłady

Poniżej prezentujemy przykłady grafik, jakie możemy umieścić na pudełeczku lub na tabliczce wewnątrz pudełka.
grafiki do pudełka lub na tabliczkę