Grawerowanie - Personalizacja

Dedykacja pudełka

Gratis możliwa jest personalizacja powyższego pudełka dedykacją grawerowaną laserowo. Pudełko personalizowane jest metalową (aluminiową) grawerowaną tabliczką. Projekt wykonany jest indywidualnie, może wydłużyć proces realizacji zamówienia o 24-48 godzin. Po zakupie prosimy o nadesłanie e-mailem informacji dotyczących treści, które mają się znaleźć na tabliczce.

Możliwe jest również wygrawerowanie zdjęcia, ikony (np znak serca, nieskończoności itp.) - wszystko do uzgodnienia. W przypadku gdy informacje zaraz po zakupie nie zostaną nadesłane, to wysyłamy pudełko bez dedykacji.

Wybór ikony

Przykładowe ikony jakie możemy umieścić na tabliczce prezentujemy poniżej. Prosimy o wybranie numeru po zakupie w wiadomości. Jeśli nie zostanie podana informacja co do grafiki zostanie umieszczony sam tekst zgodnie z zamówieniem.

Wybór czcionki na tabliczkę

Możliwe do wyboru są następujące czcionki - w e-mailu po zakupie prosimy o wybór czcionki. W razie braku wyboru czcionki zostanie użyta klasyczna czcionka Arial.

grawerowanie na tabliczce

Wybór czcionki na biżuterię

Możliwe do wyboru są następujące czcionki (oznaczone cyframi) do wygrawerowaniu na biżuterii - w e-mailu po zakupie prosimy o wybór czcionki. Literami oznaczone są czcionki do grawerunku inicjałów, monogramów.

grawerowanie na biżuterii

Wybór tabliczki

Po zakupie prosimy o dokonanie wyboru koloru tabliczki - dostępne są blaszki w następujących kolorach (w razie braku wyboru wysyłane losowo, w razie braku na stanie zastrzegamy sobie możliwość zmiany koloru).

Grawerowanie tabliczki 1
Grawerowanie tabliczki 2
Grawerowanie tabliczki 3

Grawerowanie biżuterii

Możliwe jest również grawerowanie biżuterii, o ile przedmiot pozwala na umieszczenie tekstu. Oferta dostępna wśród naszych pozostałych przedmiotów - jest dodatkowo płatna. Przed jej zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia, czy dany przedmiot nadaje się do grawerowania. Biżuteria, która posiada stosowne miejsce oznaczona jest cechą "personalizacja" - grawerunek jest wtedy na pewno możliwy do wykonania na danym przedmiocie.

Grawerujemy pierścionki, wewnątrz i na zewnątrz, charmsy, zawieszki, bransoletki z gładkimi powierzchniami, które posiadają stosowne miejsce. Niektóre z naszych przedmiotów posiadają gratisową personalizację - drugi link prowadzi do ofert biżuterii, której grawerowanie jest w cenie przedmiotu.