local_shippingDarmowa dostawa już od 100 zł
local_playMożliwość zwrotu do 30 dni
directions_runSzybka dostawa
thumb_up_altMożliwość darmowego grawerunku
thumb_up_altPersonalizowana dedykacja na prezent

 

Grawerowanie - Personalizacja

Dedykacja w pudełku:

  • Gratis możliwa jest personalizacja pudełka dedykacją grawerowaną laserowo. Pudełko personalizowane jest metalową (aluminiową) grawerowaną tabliczką. Projekt wykonany jest indywidualnie, może wydłużyć proces realizacji zamówienia o 24-48 godzin (zazwyczaj wykonujemy tego samego dnia). Po zakupie prosimy o nadesłanie e-mailem informacji dotyczących treści, które mają się znaleźć na tabliczce. Możliwe jest również wygrawerowanie zdjęcia, ikony (np znak serca, nieskończoności itp.) - wszystko do uzgodnienia. W przypadku gdy informacje zaraz po zakupie nie zostaną nadesłane, to pudełko jest bez dedykacji.
  • Lub gratis do wyboru możliwa jest również dedykacja tabliczki za pomocą trwałego, kolorowego druku sublimacyjnego. Projekt dedykacji w tym przypadku wykonywany jest również indywidualnie. Przyjmujemy także do projektów ikony klientów w formacie .svg lub .png z przeźroczystym tłem. Dedykacja może mieć wiele kolorów. Pniżej prezentujemy przykład pudełeczka z dedykacją wykonaną tą metodą oraz tabliczki grawerowane.

Wybór ikony:

Przykładowe ikony jakie możemy umieścić na tabliczce prezentujemy poniżej. Prosimy o wybranie numeru po zakupie w wiadomości. Jeśli nie zostanie podana informacja co do grafiki zostanie umieszczony sam tekst zgodnie z zamówieniem.

W kolorze czarnym widoczne są ikony przykładowe do tabliczek grawerowanych, w różnych kolorach zaś do ikon nanoszonych metodą sublimacyjną.

Możliwe są jednak inne Ikony i grafiki - według życzeń klienta.

Ikony do grawerunku
Grafiki do nadruku na tabliczkę

Wybór czcionki:

Wybór czcionki na tabliczkę

Możliwe do wyboru są następujące czcionki - w e-mailu po zakupie prosimy o wybór czcionki. W razie braku wyboru czcionki zostanie użyta klasyczna czcionka Arial.

grawerowanie na tabliczce i biżuterii czcionki

Wybór czcionki na biżuterię

Możliwe do wyboru są następujące czcionki (oznaczone cyframi) do wygrawerowaniu na biżuterii - w e-mailu po zakupie prosimy o wybór czcionki. Literami oznaczone są czcionki do grawerunku inicjałów, monogramów.

Możliwe do wyboru są następujące czcionki - w e-mailu po zakupie prosimy o wybór czcionki. W razie braku wyboru czcionki zostanie użyta klasyczna czcionka Arial.

grawerowanie na tabliczce i biżuterii czcionki
grawerowanie na tabliczce i biżuterii czcionki

Wybór tabliczki:

Po zakupie prosimy o dokonanie wyboru koloru tabliczki - dostępne są blaszki w następujących kolorach (w razie braku wyboru wysyłane losowo).

tabliczki do grawerowania:

kolor:

  1. czarny matowy - srebrny po wygrawerowaniu,
  2. srebrny matowy- czarny po wygrawerowaniu,
  3. złoty matowy- czarny po wygrawerowaniu.
grawerowanie na tabliczce i biżuterii czcionki
tabliczki do druku sublimacyjnego

kolor:

  1. srebrny perłowy,
  2. biały z połyskiem,
  3. złoty metalowy

(biały polecany ze względu na lepsze odwzorowanie kolorów)

grawerowanie na tabliczce i biżuterii czcionki

Zapakuj na prezent:

Opcja dodatkowa: Możliwe dołączenie do przesyłki eleganckich życzeń - wybierz opcję "Zapakuj na prezent" aby oprócz torebki prezentowej i pudełeczka prezentowego otrzymać elegancko zapakowany zestaw wraz z karnecikiem z twoimi życzeniami zapakowanym w kopertę.

Karta o wymiarach 85.85 x 53.85m i grubości około 0,75mm (sztywna, bardzo elegancka z połyskiem) w formie zadrukowanego jedo- lub dwustronnie karnecika z kopertą -  według życzeń klienta. Przyjmujemy projekty w rozmarze 86 x 54 mm 1% spadku w formatach .png lub .svg z wyciętym tłem. Możliwy jest również prosty projekt z naszej strony - prosimy wtedy o wytyczne w wiadomości po zakupie - co mamy umieścić na karneciku.

Dodatkowo w opcji "zapakuj na prezent" podarunek zostanie zapakowany w ekologiczny papier pakowy.

Przy tej opcji przedmiot wysyłany jest bez paragonu - paragon zostanie zeskanowany i wysłany na e-mail zamawiającego.

Przykładowa realizacja widoczna na zdjęciach poniżej.

Grawerowanie biżuterii:

Możliwe jest również grawerowanie biżuterii, o ile przedmiot pozwala na umieszczenie tekstu. Oferta dla biżuterii zakupionej w naszym sklepie GRATIS. Przed jej zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia, czy dany przedmiot nadaje się do grawerowania. Biżuteria, która posiada stosowne miejsce oznaczona jest cechą "personalizacja" - grawerunek jest wtedy na pewno możliwy do wykonania na danym przedmiocie.

Grawerujemy każdą biżuterię - pierścionki, wewnątrz i na zewnątrz, charmsy, zawieszki, bransoletki z gładkimi powierzchniami, które posiadają stosowne miejsce.