local_shippingDarmowa dostawa już od 100 zł
local_playMożliwość zwrotu do 30 dni
directions_runSzybka dostawa
thumb_up_altMożliwość darmowego grawerunku
thumb_up_altPersonalizowana dedykacja na prezent

 

Życzenia do biżuterii

Karnecik z życzeniami:

Wybierz w koszyku opcję "zapakuj na prezent" aby obdarować najbliższą osobę wspaniałą biżuterią wraz z życzeniami. W skład usługi, którą państwu oferujemy wchodzi:

  1. Dołączenie do przesyłki eleganckich życzeń: karnecik z twoimi życzeniami. Karta o wymiarach 85.85 x 53.85m i grubości około 0,75mm (sztywna, bardzo elegancka z połyskiem) w formie zadrukowanego jedo- lub dwustronnie. Połyskujący karnecik z zadrukiem według życzeń klienta - możliwe umieszczenie tekstu, ikon czy zdjęć. Projekt od klienta przyjmujemy w formacie .png lub .svg z wyciętym tłem w rozmiarze 86.85 x 54.85 z 1mm spadem. Możliwy jest także prosty projekt w cenie.
  2. Wykonanie papeterii według życzeń zamawiającego. Koperta, do której zostanie włożony karnecik może zostać zadrukowana projektem według życzeń klienta. Koperta zostanie zadrukowana kolorowym projektem formacie 60x90mm z 1mm spadkiem. Projekty z wyciętym, przeźroczystym tłem przyjmujemy w formacie .png lub .svg. Możliwy jest również prosty projekt z naszej strony. Jeśli my będziemy przygotowywać projekt prosimy o dokładne informacje co i w którym miejscu ma się znajdować na karneciku i na kopercie. Prosimy o wybór czcionki, przesłanie wybranego tekstu, zdjęcia czy ikony. Pod spodem możliwe do wyboru czcionki oraz przykładowe ikony.
  3. Biżuterię powyżej 60zł (jeżeli nie wskazano inaczej w ofercie) pakujemy w pudełko prezentowe i torebkę prezentową. Karnecik z życzeniami w kopercie zostanie zapakowany wraz z biżuterią do torebki prezentowej z zawiązaną kokardką. W przypadku zakupu biżuterii z opcją "zapakuj na prezent" paragon zostanie zeskanowany i wysłany na adres e-mail podany w zamówieniu.

Poniżej prezentujemy schemat zamawiania życzeń do biżuterii oraz przykładowe realizacje.

życzenia do zamówionej biżuterii

Wybór ikony

Przykładowe ikony jakie możemy umieścić na tabliczce prezentujemy poniżej. Prosimy o wybranie numeru po zakupie w wiadomości. Jeśli nie zostanie podana informacja co do grafiki zostanie umieszczony sam tekst zgodnie z zamówieniem.

ikony do wyboru

Wybór czcionki:

Możliwe do wyboru są następujące czcionki - w e-mailu po zakupie prosimy o wybór czcionki. W razie braku wyboru czcionki zostanie użyta klasyczna czcionka Arial.

grawerowanie na tabliczce

Przykładowe realizacje:

Przedstawiamy przykładowe realizacje karnecików:

karnecik z życzenimi do biżuterii

Materiały:

Poniżej znajdują się makiety karnetu oraz koperty do pobrania.