Dzień matki

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, która przypada w Polsce na 26 maja, w którym to dniu możemy swojej mamie za miłość, zrozumienie, pomoc oraz wspólnie spędzone chwile. Ten wyjątkowy dzień warto  spędzić wspólnie z mamą jednocześnie ofiarowując jej wyjątkowy prezent, prosto z serca. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wiele inspiracji i pomysłów na prezent, dzięki którym wywołamy uśmiech na twarzy każdej z mam. Każda mama jest kobietą, a prawie każda kobieta kocha biżuterię. W ofercie posiadamy biżuterie srebrną oraz złotą, z której zadowolona będzie każda mama w tym ważnym dla niej dniu.

Jednym z pomysłów może być biżuteria personalizowana. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą charmsów i innych produktów z grawerunkiem lub personalizowanych za pomocą zdjęcia. Prezent taki Będzie stanowił indywidualną, często wzruszającą i pełną przekazu pamiątkę dnia matki.

Posiadamy szeroką kolekcję biżuterii personalizowanej, na której możemy umieścić zdjęcie - charmsy w kształcie serca, bransoletki naszyjniki z sekretnikami. Każdy z tych wyrobów będzie stanowi wyjątkową pamiątkę i może stanowić zaskakujący prezent dla mamy. Wybierz odpowiedni przedmiot, prześlij nam wybrane zdjęcie, a my zajmiemy się resztą. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia i najwyższej klasy biżuterię z Twoim zdjęciem.

Poznaj także świat biżuterii grawerowanej - charmsy, bransoletki, medaliony oraz inna biżuteria z miejscem na grawerunek. Krótka sentencja, ikona lub posty tekst z niezwykłym przekazem będzie idealnym pomysłem na dzień matki. W ofercie wyroby ze złota 585 oraz srebra 925 z miejscem na grawerunek. Każdy produkt jest starannie przygotowywany, oksydowany i polerowany. Na koniec pakujemy biżuterię w pudełko prezentowe i torebkę prezentową - zestaw gotowy do obdarowania mamy.
Dodatkowo dzień matki to ważny moment, który można przełożyć na biżuterię modułową. Jeśli twoja mama posiada bransoletkę na charmsy (modułową), typu żmijka, sztywna (bangle) itp. możesz zrobić mamie wyjątkowy prezent w postaci charmsa na bransoletkę. Posiadamy w ofercie różnorodne charmsy w kształcie serca, koralika itp. z różnymi motywami - drzewo rodzinne, inskrypcja mom, wózek (dla świeżo "upieczonej" mamy). Charms sprawi radość każdej mamie i będzie wyglądał wyjątkowo na bransolecie.
Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą kolczyków, naszyjników, bransoletek i innych wyrobów jubilerskich dostępnych w naszym sklepie online.
Każdy produkt może stanowić także pomysł na podarunek dla mamy. Powyższe propozycje to tylko niektóre z tysięcy możliwości, które oferujemy. Spraw, aby twoja mama poczuła się wyjątkowo w tym niezwykłym dniu.

Aktywne filtry